KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16858136
nr 1685 8136
Oljemålningar
4 st, Oidentifierad konstnär. Signerade V Rasmussen, Skånska landskap. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 21x27 - 23x29 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 mars 2025
kl 18:48:47
6/3 12:18:54